fbpx

poznaj nas bliżej

SIŁA NOWYCH IDEI

Kiedy w 2004 roku startowałyśmy jako Agencja Komunikacji Marketingowej od początku wiedziałyśmy, że chcemy zajmować się kompleksowo budowaniem wizerunków marek. Fascynowało nas definiowanie tożsamości brandów, tworzenie i projektowanie działań wpływających na ich spójność i wiarygodność. Naszym celem w przeszłości i aktualnie jest wzrost marek naszych klientów.

Największe sukcesy i doświadczenia mamy w realizacjach na wymagających rynkach farmaceutycznym oraz health & beauty. Nasi klienci to między innymi GlaxoSmithKline, Bayer, Roche, Sanofi, Johnson&Johnson.

Dziś jesteśmy elastycznie działającą grupą specjalistów nastawionych na jakość i efekty. Pomagamy osiągnąć Twoje cele biznesowe, tworząc wiarygodny wizerunek i strategię marki, wdrażając zaplanowaną komunikację marketingową.

Korzystasz współpracując z nami

Inwestycja

Proces budowy silnej i wiarygodnej marki, to inwestycja procentująca przez wiele lat

Elastyczność

Pracujemy projektowo dobierając specjalistów zespołu indywidualnie do każdego projektu

Oszczędność

Realizacja dobrej strategii, to oszczędność czasu, pieniędzy i minimalizacja ryzyka błędów

Wsparcie

Szeroki zakres wiedzy i kompetencji stanowi silne wsparcie dla klientów na wielu obszarach

j

Profesjonalizm

Lata i jakość doświadczeń wspierane ciągłą edukacją gwarantują wysoką jakość usług

Priorytety

Nasze, to cele osiągane przez naszych klientów i ich wiarygodne marki

TAK PACUJEMY

W naszej ofercie znajdziesz rozwinięcie usług jakimi możemy wesprzeć Twoją markę

NASZE REALIZACJE

W naszym portfolio znajdziesz kilka przykładowych kampanii jakie realizowaliśmy dla naszych klientów

Ludzie kreatywni generują pomysły, a innowatorzy wprowadzają je do praktyki. Nasz zespół doskonale łączy te umiejętności.

KTO ZA TYM STOI

Marki tworzą ludzie, naszą od początku budowała kobieta wytrwała i pełna kreatywnych idei

     Cześć, nazywam się Katarzyna Staciwa i kiedy w 2004 roku zakładałam wraz z Karoliną firmę rodziła się ona z marzenia o pracy dla wielkich marek. Udało się je zrealizować, ale wciąż są jeszcze takie marki z którymi nie pracowaliśmy. Po kilku latach Karolina zakochana w swoim Brytyjczyku wyjechała z Polski, ale cel firmy do realizacji którego dążę każdego dnia jest niezmienny.

     Miałyśmy wiele szczęścia od samego początku, zwłaszcza do ludzi których spotykałyśmy na swej drodze zawodowej. To najlepsi managerowie na rynku, kształtowali nas, nasze podejście do pracy i jakość naszej pracy.

      Dziś mam za sobą wiele lat doświadczenia w zarządzaniu projektami kreatywnymi, marketingowymi, brandingiem. Jestem strategiem marek, konsultantką marketingu, trenerem biznesu. Pasjonuje mnie budowanie marek osobistych i firmowych, wdrażanie kreatywnych koncepcji w życie. To wszystko doprowadziło mnie do miejsca w którym pomagam markom i firmom osiągać ich strategiczne cele, budować wizerunek i wiarygodność. Uczę jak idee przekładać na działanie i efekty, aby czerpać z nich realne korzyści.

Katarzyna Staciwa

Katarzyna Staciwa

Managing Director, www.katarzynastaciwa.pl

Nasze prace

NAPISZ do nas!
Zadaj pytanie!

Ciekawi Cię jak możemy pomóc Twojej marce?

Zapytaj, napisz, bądź zatelefonuj, zawsze odpowiadamy.

10 + 14 =